Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/Акція «Весна прийшла» та міжнародний конкурс малюнку

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

19
04
2017

 

 

Акція «Весна прийшла» та міжнародний конкурс малюнку

 

Традиційно, десятий рік поспіль розпочинаємо весну з акції "Весна прийшла", що прагне зацікавити дітей спостереженнями за природою та заохотити до охорони мігруючих птахів, діяти на захист птахів та інших тварин, а також брати участь у подіях, які організовуються в рамках акції. В першу чергу ця акція спрямована на дітей, їхніх батьків та учителів.

 

Основним видом діяльності в рамках проекту "Весна прийшла" є щорічна реєстрація перших особистих спостережень п’ятьох видів птахів — лелеки білого, ластівки сільської, зозулі, серпокрильця чорного та бджолоїдки — на спеціальній інтерактивній веб-сторінці www.springalive.net.

 

Окрім того, на веб-сторінці зібрано чимало цікавої інформації про птахів, зміну клімату, ігри для дітей тощо. Щоб полегшити участь у проекті та зробити її цікавою не лише для дітей, але й для їхніх наставників, ми підготували спеціальні матеріали, які допоможуть впровадити цей проект у просвітницькій роботі. Чимало цікавих і корисних матеріалів ви знайдете на сторінці в розділі "Для вчителів".

 

Цього року ми додали нову рубрику на сторінці "Я знайшов пташеня! Що потрібно робити?" з детальними порадами як діяти, якщо перед вами пташеня, що знаходиться паза гніздом. Окремі рекомендації стосуються поведінки з серпокрильцями. 

 

На веб-сторінці є можливість:

  • зареєструвати спостереження вісників весни
  • переглядати інтерактивну мапу, що зображає рух весни на північ Європи
  • знайомитися з цікавими розповідями про птахів та порадами як допомогти пернатим у рубриках "Усе про птахів" і "Як я можу допомогти птахам".

 

Школярів запрошуємо до участі в міжнародному конкурсі малюку "Пташине потомство".

Зустрічаймо весну разом!

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla