Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Діяльність/Аматорська наука

АМАТОРСЬКА НАУКА

Птах року

Щороку Українське товариство охорони птахів обирає птаха – символ року. Протягом року до обраного виду прикута особлива увага – нам важливо з’ясувати його чисельність, поширення, потреби й проблеми, а також якомога ширше розповісти про його життя в природі. Запрошуємо до акції всіх охочих!

Читати далі

Весна прийшла

Акція “Весна прийшла” — це прості спостереження за птахами. Завдяки дітям і дорослим із усієї Європи, щороку ми маємо змогу стежити за приходом весни. Взяти участь в акції дуже просто, вона несе радість і захоплення. Потрібно лише щовесни реєструвати свої перші спостереження за птахами, котрі повертаються з зимівлі. Зустрічаймо весну разом!

Читати далі

Осінні дні спостереженнь за птахами

Осінні дні спостережень за птахами (EuroBirdwatch) — це щорічна акція, яку організовують національні партнери BirdLife International по всій Європі. EuroBirdwatch дарує кожному виняткову можливість спостерігати за дивовижним явищем міграції птахів у природі.

Читати далі

Великий зимовий облік птахів

Традиційна акція Українського товариства охорони птахів, котра щорічно відбувається в останні вихідні дні січня. Тут ми прагнемо дізнатися скільки саме птахів і яких видів залишилося зимувати в населених пунктах поряд із людьми.

Читати далі
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla