Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Діяльність/Природоохоронні проекти/Чисті узбережжя — і людям, і птахам!

ПРИРОДООХОРОННІ ПРОЕКТИ

 

 

Чисті узбережжя — і людям, і птахам!

Одними з найбільш мальовничих місцевостей Керченського півострова є Караларський степ і Опукський заповідник, територію яких об’єднують північне азовське і південне чорноморське узбережжя з ланцюжком різноманітних горбистих, скелястих і рівнинних ландшафтів незвичайної краси.


Із кожним роком усе більше людей прямують на неорганізований відпочинок на затишному узбережжі. Низький рівень культурного виховання відпочивальників, відсутність поблизу пунктів зі збору й утилізації побутових відходів призводить до забруднення унікального узбережжя дрібним сміттям, що різко знижує привабливість курортного краю.

 

Для чорноморського узбережжя гостро строїть питання забруднення відходами трансконтинентального походження. Морські течії приносять із собою на чудове ракушнякове узбережжя безліч предметів, які скидають мореплавці з інтернаціональних суден. У результаті, кожен шторм виносить на берег мозаїку різноманітного мотлоху, який необхідно прибирати знову і знову після кожного припливу.
 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla