Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Цікавинки

ЦІКАВИНКИ

2  >>

Чому Червоний список такий важливий?

Його повна назва Червоний список вразливих видів МСОП (Міжнародна спілка охорони природи), а BirdLife International є офіційним органом із питань птахів, що координує процес оцінки всіх видів птахів світу відповідно до категорій і критеріїв Червоного списку, щоб оцінити ризик їх зникнення. Це список, у якому не хочеться бути в перших рядках.

Читати далі

Весняний світанковий хор

У квітні день починається раніше і супроводжується мелодійними звуками. У цей час самці навряд чи мають час позіхати й потягуватися, потрібно наповнювати ефір своїми піснями, беручи участь у тому, що ми називаємо світанковим хором. Це важлива й невідкладна робота, і жоден сонний самець не може собі дозволити мовчати або бути заглушеним іншими.

Читати далі

Зимове меню пташиного столу

Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, птахи залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, гинуть. Тому не полінуйтеся підкинути пернатим зимувальникам корму, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими.

Читати далі

Зимові спостереження за птахами

Спостереження не мають кордонів, не залежать від віку й часу. Отримана інформація корисна як для нас, так і для вчених, які об’єднують, аналізують, зіставляють різні показники. Таким чином, можна швидко виявити локальні й глобальні загрози, зміни в популяціях. Є можливість організувати підгодівлю в скрутний зимовий період, не руйнувати, а оберігати і відновлювати території важливі в житті птахів.

Читати далі

Як підготуватися до спостережень за птахами

Дослідження природи під час EuroBirdwatch несе великі переваги як для людини, так і для охорони довкілля. Перебуваючи на природі ми маємо змогу вивчати птахів, інших тварин, місцеві ландшафти. Дані, які отримують партнерські організації BirdLife від спостерігачів за птахами, є їхнім внеском у природоохоронну діяльність, а саме — моніторинг європейських видів птахів.

Читати далі
2  >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla