Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Цікавинки

ЦІКАВИНКИ

2 3  >>

Чому Червоний список такий важливий?

Його повна назва Червоний список вразливих видів МСОП (Міжнародна спілка охорони природи), а BirdLife International є офіційним органом із питань птахів, що координує процес оцінки всіх видів птахів світу відповідно до категорій і критеріїв Червоного списку, щоб оцінити ризик їх зникнення. Це список, у якому не хочеться бути в перших рядках.

Читати далі

Весняний світанковий хор

У квітні день починається раніше і супроводжується мелодійними звуками. У цей час самці навряд чи мають час позіхати й потягуватися, потрібно наповнювати ефір своїми піснями, беручи участь у тому, що ми називаємо світанковим хором. Це важлива й невідкладна робота, і жоден сонний самець не може собі дозволити мовчати або бути заглушеним іншими.

Читати далі

Глобально вразливі види птахів і Міжнародний червоний список

Категорії та критерії МСОП є загальновизнаною системою класифікації видів, що мають високий ризик зникнення у світовому масштабі.

Читати далі

Зимове меню пташиного столу

Взимку, не встигнувши протягом короткого дня добути собі необхідну кількість поживи, птахи залишаються на ніч напівголодними і, не дочекавшись дня, гинуть. Тому не полінуйтеся підкинути пернатим зимувальникам корму, щоб полегшити їх існування впродовж довгої зими.

Читати далі

Непрохані гості: коти

Проти природи не підеш: кіт — це тварина з сильним інстинктом мисливця. Навіть кішка, яку вчасно і регулярно годують найкращим кормом, полюватиме на живу здобич, опинившись на вулиці, бо це цілком природна для неї поведінка. Чи відповідальні коти за зникнення птахів?

Читати далі
2 3  >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla