Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/EuroBirdwatch 2017 – Спостерігаємо за міграцією птахів

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

27
09
2017

 

 

EuroBirdwatch 2017 – Спостерігаємо за міграцією птахів

 

Перелітні птахи потроху полишають наші терени, мігруючи на місця зимівлі в Африці. Птахи долають тисячі кілометрів, щоб провести зиму на півдні, й повернуться лише наступної весни. Запрошуємо вас скористатися цією нагодою та долучитися до Осінніх спостережень за птахами/ EuroBirdwatch, що пройдуть 30 вересня/1 жовтня.


Осінні дні спостережень за птахами/EuroBirdwatch, як найбільша та наймасовіша подія партнерства BirdLife, проходить у Європі з 1993 року. Щороку подія збирає десятки тисяч спостерігачів у різних куточках Європи та Азії, що виходять проводжати перелітних птахів під час їхньої подорожі на південь. Зокрема, торік понад 30 тисяч дорослих і дітей із 37 країн приєдналися до EuroBirdwatch, зареєструвавши за вікенд понад 7 мільйонів птахів.


Головна ідея EuroBirdwatch — заохотити людей вийти в природу на спостереження, не обмежуючи їх ні спеціальними місцями, ні часом. Результати спостережень учасників оперативно підсумовує Європейський центр EuroBirdwatch, який цього року базується в Словаччині в нашого партнера — Словацькому орнітологічному товариства/BirdLife Slovakia.


Усі результати спостережень в Україні збиратиме Українське товариство охорони птахів, пересилаючи їх оперативно в Центр EuroBirdwatch.

Як взяти участь:

  • 31 вересня чи 1 жовтня вийти на спостереження в природу: узлісся, лука, берег річки, озера чи морське узбережжя тощо;

 

  • поспостерігати за птахами, занотувати побачені види та кількість;

 

  • зібрану інформацію оперативно повідомити в Українське товариство охорони птахів, що є національним центром EuroBirdwatch в Україні;

 

  • інформацію повідомляйте протягом 31 вересня-1 жовтня, тільки в такому випадку вона потрапить до загальноєвропейських результатів (Важливо! Ми прийматимемо інформацію до 16.00 години 1 жовтня, щоб встигнути передати її в Європейський центр спостережень).


Найзручніший спосіб оперативно передати дані ваших спостережень, які ми зможемо швидко обробити — заповнити он-лайн анкету.

Також дані спостережень можна повідомити листом на адресу development@birdlife.org.ua або повідомленням на Facebook.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla