Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/Фотоконкурс "Птахи водойм"

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

15
09
2015

 

 

Фотоконкурс "Птахи водойм"

 

Запрошуємо до участі в фотоконкурсі "Птахи водойм", що проходить у рамках спільного проекту Товариства та Компанії «Кока-Кола Україна» «Відновлення гідрологічного стану водотоків та водойм півдня України». Фотоконкур триває на сайті газети "День", що надає інформаційну підтримку проекту.

 

Подарунком для Переможців конкурсу стане поїздка для спостереження за птахами на один із водних об’єктів, гідрологічний режим якого ми відновлюємо в рамках спільного проекту із ТОВ «Кока-Кола-Україна Лімітед» — Кардашинські озера (Херсонська область). Можливість відвідати озера отримають п’ять переможців конкурсу.

 

Для участі в конкурсі ознайомтеся з правилами конкурсу, заповніть електронну анкету на сайті газети "День"  і підкріпіть до неї фото водоплавного або коловодного птаха, зроблене власноруч. Прийом робіт закінчується о 23:59:59 27 вересня 2015 року включно.

 

Детальні Правила участі в фотоконкурcі "Птахи водойм"

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla