Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Головне меню/Діяльність/Аматорська наука/Осінні дні спостереженнь за птахами

АМАТОРСЬКА НАУКА

 

 

Осінні дні спостереженнь за птахами

 

31 вересня-1 жовтня 2017 року – EuroBirdwach 2017: Захоплива міграція птахів

 

Історія EuroBirdwatch

EuroBirdwatch є частиною World Birdwatch — світової ініціативи, започаткованої 1993 року BirdLife International. Щороку акція відбувається в перші вихідні жовтня.

 

Перший World Birdwatch мав на меті сприяти посиленню інтересу громадськості до природи та допомогти усвідомити її важливість через спостереження за птахами. Учасникам акції пропонують у перші вихідні жовтня спостерігати та реєструвати якомога більше видів птахів світової фауни, яка налічує близько 10 тис. видів птахів.

 

Нині World Birdwatch перетворився на регулярну подію, яка проходить у світі що два роки. Натомість EuroBirdwatch, як успішне продовження World Birdwatch, проходить у Європі щорічно.

 

Як долучитися до спостережень

Участь у спостереженнях відкрита для всіх охочих, потрібно лише:

 

  • вийти 31 вересня-1 жовтня в природу — це може бути місцевість у населеному пункті поблизу вашої домівки або ж природне середовище — ліс чи лука, берег річки, озеро чи морське узбережжя тощо;

 

  • поспостерігати за птахами, занотувати побачені види та їхню кількість;

 

  • зібрану інформацію оперативно повідомити в Українське товариство охорони птахів, що є національним центром EuroBirdwatch в Україні;

 

  • інформацію повідомляйте протягом 31 вересня-1 жовтня, тільки в такому випадку вона потрапить до загальноєвропейських результатів (Важливо! Ми прийматимемо інформацію до 16.00 години 1 жовтня, щоб встигнути передати її в Європейський центр спостережень).

 

Найзручніший спосіб оперативно передати дані ваших спостережень, які ми зможемо швидко обробити — заповнити он-лайн анкету.

 

Також дані спостережень можна оперативно повідомити електронною поштою development@birdlife.org.ua; або

 

Надіслати повідомлення на Facebook.

 

Поради про те, як підготуватися до спостережень, читайте тут.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla