Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Видання/Інші видання/Польовий визначник “Птахи фауни України”

ВИДАННЯ

Польовий визначник “Птахи фауни України”

 

Г. В. Фесенко, А. А. Бокотей, ілюстрації І. І. Землянських, С. Ю. Костіна, Ю. В. Костіна

Птахи фауни України: польовий визначник. – Київ, 2002. – 416 с.

 

Польовий визначник, виданий зусиллями Українського товариства охорони птахів, найповніше охоплює сучасну орнітофауну нашої країни, котра налічує 416 видів птахів, з яких 265 регулярно гніздяться на її території.

 

Описи птахів у книзі розміщені за систематичним порядком, наведено коротку характеристику родин із зазначенням кількості видів світової фауни в них. Описи в поєднанні з кольоровими ілюстраціями дають можливість визначити птахів будь-яких вікових і статевих груп у всі пори року і місять дані про найхарактерніші відмінності між схожими видами. Вміщено карти сучасного поширення осілих, гніздових і зимуючих видів птахів, наведено додаткові відомості про перебування цих та інших видів на території України, подано інформацію про особливості поведінки й характерні місця перебування птахів, зазначено українські, латинські, російські та англійські назви видів.

Книга призначена для визначення птахів у природі, а також може слугувати довідником для школярів, студентів, викладачів загальноосвітніх і вищих навчальних закладів, науковців й усіх зацікавлених.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla