Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Про нас

ПРО НАС

 

Про нас

 

  

Українське товариство охорони птахів (ТОП) — національна громадська природоохоронна організація, заснована 1994 року як перша неурядова організація зі охорони птахів в Україні. Нині Товариство є українським партнером BirdLife International — всесвітнього партнерства природоохоронних організацій.

  

Наша мета — попередити зменшення чисельності та зникнення птахів, підтримувати різноманіття їх видів у природі шляхом збереження, охорони ключових екосистем, що є визначальними для птахів і людей, посилення ролі громад через природоохоронні заходи.

 

Проблеми, які стосуються птахів і довкілля, складні й масштабні. Щоб наші дії були ефективними й успішними, ми зосереджуємо свої зусилля в першу чергу на охороні птахів, яким загрожує найбільша небезпека, — це види, занесені до Червоної книги України і європейського та міжнародного червоних списків — а також на збереженні територій і середовищ існування таких видів.

  

Товариство — це громадська організація, що опирається на підтримку своїх членів і прихильників. Членство в організації відкрите для всіх бажаючих, наші лави єднають природоохоронців, любителів птахів, науковців і аматорів — усіх, хто цікавиться птахами і кому не байдужі проблеми охорони довкілля. Керівним органом ТОП є З’їзд членів, що ухвалює стратегію і головні напрями діяльності організації. У період між з’їздами Товариством керує демократично обрана Рада, поточну роботу виконує Секретаріат.

 

Усіх нас об’єднує відповідальність і робота на благо птахів і природи!

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla