Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/The Quarry Life Award 2018 – конкурс, що сприяє біорізноманіттю

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

14
09
2017

 

 

The Quarry Life Award 2018 – конкурс, що сприяє біорізноманіттю

 

Компанія HeidelbergCement оголошує 4-й конкурс зі збереження біорізноманіття в кар’єрах, мета якого — пошук нових ідей для збереження та розвитку біологічного різноманіття та підвищення рівня інформованості про довкілля в кар’єрах. Цього року конкурс пройде за оновленою концепцією — журі оцінюватиме окремо наукові та громадські проектні ідеї.

 

До участі запрошують школярів, студентів, науковців, дослідників, громадські організації, громади та всіх небайдужих до природи! Проектні пропозиції прийматимуть до 20 листопада 2017 року за двома напрямами: науковий і громадський.

 

Науковий напрям орієнтовано на розвиток наукових проектів, які підвищують рівень обізнаності про довкілля в кар’єрах та ведуть до поліпшення біорізноманіття, ландшафту та управління водними ресурсами. Цей напрям відкритий для участі науковців, експертів і громадських організацій за такими категоріями:

  • управління біорізноманіттям
  • дослідження природних середовищ та біологічних видів
  • за межами кар’єру.

 

Громадський напрям орієнтовано на розвиток освітньо-інформаційних та соціально проектів, які допомагають кар’єру краще взаємодіяти з зовнішніми зацікавленими сторонами. Напрям відкрито для всіх – окремих осіб, студентів, школярів, громадських організацій та місцевих громад за такими категоріями:

  • біорізноманіття та освіта
  • кар’єри та місцеві громади
  • навчальний проект (винятково для школярів).

 

Детальний опис конкурсу та правила участі 

 

Щоб посилити роль кар’єрів у відновленні біорізноманіття, компанія HeidelbergCement — один із найбільших у світі виробників будівельних матеріалів — уклала угоду про партнерство з BirdLife International у 2011. Метою партнерства, що ґрунтується на спільних цінностях підтримувати біорізноманіття шляхом сталого використання природних ресурсів, є поліпшення стану глобального біорізноманіття в ході управління кар’єрами та відновлення їх природного стану. Добре сплановані заходи видобутку мінеральних копалин можуть зменшити вплив на ландшафти та біорізноманіття, а також створити можливості для рідкісних видів та середовищ. Разом із національними партнерами BirdLife, яким в Україні є Українське товариство охорони птахів, компанія HeidelbergCement втілює місцеві природоохоронні проекти в багатьох країнах.

 

Зокрема, минулого року команда Дніпровського осередку Товариства з квітня по жовтень 2016 року втілювала в життя проект «Підвищення орніторізноманіття Рибальського кар’єру», грант на виконання якого команда виборола в конкурсі Quarry Life Award.

 

На фото: команда Дніпровського осередку ТОП за роботою у Рибальському кар’єрі, 2016 рік.
 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla