Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/На Київщині затверджено охоронні зони навколо гнізд рідкісних та інших птахів

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

14
12
2016

 

 

На Київщині затверджено охоронні зони навколо гнізд рідкісних та інших птахів

 

5 грудня 2016 року, перелік охоронних зон навколо гнізд рідкісних птахів затверджено наказом Київського обласного та по м. Києву управлінням лісового та мисливського господарства. Цим кроком обласне управління, виконуючи екологічно важливу норму нових Санітарних правил у лісах України про створення охоронних зон навколо гнізд рідкісних видів птахів, першим в Україні серед обласних управлінь лісового та мисливського господарств створило в своїй області такі зони, підтримавши ініціативу Київського еколого-культурного центру й Українського товариства охорони птахів.

 

Під охорону в Київській області взято 40 гнізд, серед яких гнізда підорлика великого, орлана-білохвоста, лелеки чорногопо, підорлика малого, змієїда, місця гніздування журавля сірого.

 

Охоронні зони створено навколо гнізд у 13 лісгоспах області, в чотирьох лісгоспах гнізд не знайдено. У середньому в одну лісгоспі виявлено 1,5 гнізда, окрім Тетерівсього лісового господарства, де зареєстровано 19 гнізд.

 

Висловлюємо вдячність орнітологам, які надали свої дані про гнізда: О. Яремченко, А. Плизі, О. Панчуку та С. Вітру, на основі яких і було виконано цю вкрай важливу роботу з виділення та затвердження охоронних зон навколо гнізд рідкісних птахів.

 

Ми також вдячні начальнику Київського обласного та по м. Києву управління лісового й мисливського господарства Валерію Цибульку та його першому заступнику Руслану Гузенку за підтримку нашої ініціативи й створення охоронних зон навколо гнізд птахів у лісах Київської області.

 

Сподіваємося, що ініціативу лісників столичної області зі створення охоронних зон навколо гнізд птахів підтримають і їхні колеги зі інших областей.

 

Із наказом про затвердження переліку охоронних зон навколо гнізд рідкісних птахів у Київській області можна ознайомитися тут.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla