Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/Увага! Фотоконкурс!

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

07
09
2016

 

 

Увага! Фотоконкурс!

 

Шановні птахолюби! Якщо ви не лише любите спостерігати за пернатими в природі, але й маєте бажання, хист та можливості донести найкращі миттєвості «бьордвочінгу» до широкого загалу, — у вас зараз є така нагода! Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у ХVIII Міжнародному фотоконкурсі газети «День» у вже традиційній номінації «Птахи водойм».

 

Щоб стати учасником, будь ласка, попередньо ознайомтеся з правилами проведення конкурсу та заповніть електронну форму на сайті газети «День». Підкріпіть до неї фото водоплавного або коловодного птаха, зроблене власноруч, і Ви — конкурсант! Прийом робіт закінчується о 23:59:59 27 вересня 2016 року, тож не пропустіть!

 

П’ятеро переможців конкурсу отримають можливість наступного року відвідати мальовничі водні плеса української Таврії. Саме там нині Товариство в рамках спільного проекту із компанією «Кока-Кола Україна Лімітед» відновлює гідрологічний режим водойм.

 

Детальні умови конкурсу читайте тут.

 

Форма для заповнення та надсилання фото.

 

Фото: Валерії Зіміної, переможниці торішнього конкурсу
 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla