Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

АМАТОРСЬКА НАУКА

 

 

Весна прийшла

 

Акція “Весна прийшла” — це прості спостереження за птахами, а саме за прильотом п’яти видів, яких називають вісниками весни: лелеки білого, ластівки сільської, серпокрильця чорного, зозулі і бджолоїдки.

 

“Весна прийшла” — це загальноєвропейська освітня акція, відкрита для всіх охочих. Завдяки школярам і дорослим усіх європейських країн, ми щороку зможемо спостерігати за приходом весни в он-лайн режимі.

 

 

Брати участь в акції — нескладно, проте весело і захоплююче. Ви отримаєте величезне задоволення від спілкування з природою, а ще це гарна нагода поліпшити свої знання про птахів. Все, що необхідно — це спостерігати навесні за птахами і зареєструвати ваші перші зустрічі “вісників весни” на сайті акції “Весна прийшла”.

 

Завдяки вашим спостереженням, науковці BirdLife і Українського товариства охорони птахів отримають величезний масив цінних даних. Ці знання допоможуть ученим поліпшити знання про міграцію птахів у Європі — з’ясувати, які тенденції переважають у датах прильоту птахів, та річні особливості весняної міграції.

 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla