Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Діяльність/Вітрова енергетика

ВІТРОВА ЕНЕРГЕТИКА

 

Вітрова енергетика

У цьому розділі йдеться про проблеми розвитку вітроенергетики в Україні та світі, зокрема в контексті впливу вітрових електроустановок на птахів, їхні середовища існування та біорізноманіття загалом.

 

Викладені тут наукові дані, звіти BirdLife International, приклади проектів із вітроенергетики та вивчення їх впливу на птахів в Україні й у світі можуть слугувати орієнтиром для подальших досліджень і збору даних у процесі прийняття рішень.

 

Позиція Українського товариства охорони птахів щодо розвитку вітроенергетики

 

Зміна клімату несе нині дуже серйозну загрозу для довкілля, і її подолання вимагає рішучих дій, у першу чергу, за рахунок підтримки відновлювальних джерел енергії, включаючи вітроенергетику. Проте не слід забувати, що з вітроенергетикою пов’язані інші серйозні ризики для довкілля – непродуманий вибір місця розташування вітрових електроустановок (ВЕУ) може завдати значної шкоди популяціям птахів і біотопам!

 

Українське товариство охорони птахів вважає розвиток вітроенергетики однією з перспективних і важливих галузей для України. Проте всебічний розвиток цієї галузі і кожного вітроенергетичного проекту зокрема повинен відбуватися з урахуванням природоохоронних інтересів за умови попередження та компенсації негативного впливу на популяції птахів, кажанів і довкілля.

 

Українське товариство охорони птахів усіляко підтримує та популяризує в своїй роботі позицію BirdLife International щодо впливу вітроенергетики на птахів (Звіт щодо вітроенергетики та птахів, BirdLife International).

 

Звертайтеся до нас з будь-якими запитаннями щодо впливу вітроенергетики на птахів! Ми готові до обговорення та відкритого обміну даними.

Поточні проекти

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla