Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Сайт birdlife.org/Новини/XVI З’їзд Українського товариства охорони птахів

НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ

09
11
2016

 

 

XVI З’їзд Українського товариства охорони птахів

 

XVI З’їзд Українського товариства охорони птахів успішно пройшов у Києві 29 жовтня 2016 року. Загалом, 31 член Товариства взяв участь у роботі З’їзду, на якому Секретаріат ТОП представив звіт про діяльність за попередній період 2013-2015 роки та стратегічний план роботи на 2015-2018 роки. Учасники обговорювали зміни до Статуту Товариства, природоохоронні програми та проекти.

 

 

РЕЗОЛЮЦІЯ
XVI З’їзду Українського товариства охорони птахів

 

29 жовтня 2016 року в м. Київ пройшов XVI З’їзду Українського товариства охорони птахів (ТОП), у роботі якого взяли участь 31 делегат із усіх регіонів України.

 

Заслухавши звіт Секретаріату Товариства, З’їзд констатує, що за звітній період 2013-2015 роки проведена велика робота з охорони птахів і середовищ їх існування. Загалом, приділено велику увагу заходам і проектам зі збереження біорізноманіття і середовищ існування.

 

Беручи до уваги вищевикладене З’їзд одноголосно

 

УХВАЛЮЄ:

 

  1. Звіт Ради і Секретаріату ТОП про результати роботи Товариства прийняти до відома та визнати роботу задовільною.
  2. Затвердити напрями розвитку ТОП на період 2015-2018 року.
  3. Затвердити звіт Ревізійної комісії ТОП.
  4. Затвердити зміни та доповнення до Статуту ТОП згідно з вимогами чинного законодавства.
  5. Звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України з клопотанням про затвердження Русєва І.Т., доктора біологічних наук, члена Ради ТОП, директором Національного природного парку «Тузловські лимани».
  6. Звернутися до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства оборони України з вимогою припинити розорювати цілинну землю, знищувати унікальний степ ландшафтного заказника місцевого значення «Тарутинський степ» і зупинити порушення чинного природоохоронного законодавства на його території. Існуючий ландшафтний заказник — це степова перлина Бессарабії, що має особливе значення як місце перебування рідкісних степових птахів. Через територію заказника проходять міграційні шляхи журавля сірого, журавля степового, казарки червоноволої. Тут гніздяться шість видів хижих птахів, у тому числі глобально вразливі й занесені до Червоної книги України
  7. Підтримати проект Товариства про незаконне вилучення птахів із природи і звернутися до Державної екологічної інспекції України з вимогою про посилення контролю за незаконним вилученням і продажем диких птахів.
  8. Звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України про поширення досвіду функціонування Галицького центру реабілітації диких птахів серед зацікавлених сторін.
  9. Звернутися до Державного агентства лісових ресурсів України з рекомендацією включити до територіальних комісії з прийому екзаменів та видачі посвідчення мисливця представників Товариства на місцях.
  10. Залучати членів Товариства до процесу з сертифікації лісів.

 

Звіти, презентації та інші матеріали з’їзду.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla