Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПРИРОДООХОРОННІ ПРОЕКТИ

 

 

Я люблю своє узбережжя!

 

Бажаєте прогулятися вздовж морського узбережжя, тож будьте готові на своєму шляху замість гальки, ракушок і чистого піску зустріти старі пластикові пакети, пляшки і контейнери, шматки пінопласту, монтажної піни, залишки рибальських сіток і мотузки. Разом із одноразовими запальничками, автомобільними шинами і зубними щітками ці відходи нашого побуту потрапляють у море, а потім їх викидає або прибиває на берег вітром чи прибоєм.

 

Очищення від сміття берегів річок та морських узбереж важливе не тільки для естетичного вигляду пляжів і водойм, а й для збереження водної флори й фауни. Морські птахи й звірі дуже часто сприймають кольорові частинки пластику за їжу й страждають від пошкодження внутрішніх органів, блокування кишкового тракту цим сміттям і зрештою гинуть від голоду.
Проект «Я люблю своє узбережжя» Українське товариство охорони птахів впроваджує за фінансової підтримки Фундації «Кока-Кола».

 

Мета проекту — стимулювати раціональний підхід до управління водними ресурсами та сміттям у прибережній зоні природоохоронних територій: національний природний парк «Джарилгацький», регіональний ландшафтний парк «Кінбурнська коса», національний природний парк «Білобережжя Святослава». Проект впроваджується з березня по вересень 2014 року, за цей період волонтери проекту планують очистити від сміття близько 30 км морського узбережжя і берегової смуги.

 

Одне з важливих завдань проекту — навчити і показати учасникам акції й місцевому населенню важливість раціонального використання водних ресурсів, які дарують життя всьому живому на Землі.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla