Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Діяльність/Природоохоронні проекти/Збереження карпатських пралісів

ПРИРОДООХОРОННІ ПРОЕКТИ

 

 

Збереження карпатських пралісів

 

Із березня 2014 року Українське товариство охорони птахів у партнерстві та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства – міжнародної природоохоронної організації (Німеччина), розпочало впровадження в Українських Карпатах природоохоронного проекту «Збереження Карпатських пралісів». Триватиме проект 1 рік.

 

До проекту залучено дев’ять національних природних парків, розташованих у зоні зростання пралісів і старовікових лісів: Карпатський, Верховинський, Черемоський, Вижницький, Сколівські Бескиди, Гуцульщина, Синевир, Ужанський, "Зачарований край".

 

Мета проекту: збереження Карпатських пралісів шляхом розширення територій покриття національними природними парками Карпатського регіону важливих первозданних і природних біотопів.

 

Завдання, які мають бути виконані в період впровадження проекту:

  1. Обстеження/картування/опис пралісів і старовікових лісів на планованих територіях розширення національних природних парків;
  2. Проведення першого етапу робіт із розширення територій національних природних парків у межах, укритих важливими первозданними і природними біотопами: підготовка наукових обґрунтувань і клопотань щодо доцільності розширення територій парків;
  3. Посилення адміністративних можливостей національних природних парків відповідно до їх основних цілей управління щодо збереження пралісів і старовікових лісів: розробка планів управління територій;
  4. Інформування місцевого населення про значення Карпатських пралісів і необхідність їх збереження: підготовка і розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів, проведення просвітницьких кампаній.

 

Очікувані результати: збільшення площі пралісів і старовікових лісів Українських Карпат, які перейдуть під захист національних природних парків, і підвищення гарантій їх збереження шляхом розробки і затвердження для подальшого впровадження планів управління територій НПП.
 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla