Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  >

 

Гагара білодзьоба

Найбільша з гагар, від інших відрізняється великим жовтувато-білим дзьобом. У нас трапляється вкрай рідко, спостереження виду зареєстроване в Тернопільській області.

 

Гагара полярна

Помітно більша за інших гагар і за розмірами поступається лише гагарі білодзьобій, має масивного дзьоба. Влітку в оперенні помітні характерні чорно-білі смуги на шиї. У нас трапляється рідко, спостерігали в західних областях.

 

Гагара червоношия

Влітку ця гагара має характерне червоне воло. Як правило, щоб пірнути птах підстрибує й може залишатися під водою понад хвилину. На суші виглядає дуже незграбно й виходить на неї тільки для гніздування.

 

Гагара чорношия

Обтічний пірнаючий птах низько сидить у воді й занурюється в неї з неперевершеною легкістю. На суші незграбний.

 

Гаїчка болотяна

Дрібний, сіро-коричневий птах із блискучою чорною "шапочкою". Від гаїчки-пухляка її відрізняє менший розмір чорної плями на горлі. Одна з особливостей цього виду – стійкість пар; партнери не розлучаються ні восени, ні взимку.

 

Гаїчка-пухляк

За розмірами тіла ця гаїчка перебуває між блакитною і великою синицями, але в оперенні в неї відсутні жовті, зелені чи сині барви. На відміну від гаїчки болотяної пухляк має чорну тьмяну, а не блискучу, "шапочку" на голові й більший чорний нагрудник. Утворює стабільну пару.

 

Галагаз

Це велика, барвиста качка, загалом більша від звичної качка, але менша, ніж гуска. Легко й швидко рухається суходолом.

2 3 4 5  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google