Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3  >

 

Дерихвіст лучний

Мешканець відкритих сухих ландшафтів, що надає перевагу місцям із бідною рослинністю. Часто й подовгу літає на великій висоті. Від дерихвоста степового відрізняється рудим сподом крила.

 

Дерихвіст степовий

Своїм зовнішнім виглядом і картиною польоту цей птах нагадує ластівку: в нього довгий і вилоподібний хвіст, а також біла гузка. Вид населяє переважно степову зону, зокрема, гніздиться в нас у Приазов’ї.

 

Деркач

У випадку небезпеки цей птах намагається порятуватися втечею, літає неохоче й повільно, частіше перелітає на невеликі відстані, шукаючи прихисток у густій рослинності. В польоті, на відміну від інших птахів, ноги не витягує й не піджимає, вони вільно звисають донизу.

 

Джек

Цей птах населяє пустелі Арало-Каспійского регіону й інколи залітає на захід і північ (траплялося до Бельгії й Скандинавії). В Україні також є рідкісним залітним видом. За розміром більший від хохітви, втім менший за дрохву.

 

Дрізд білобровий

Білувата смуга над оком і яскраво-руде забарвлення споду крил вирізняють цей вид серед інших дроздів. Рано прилітає навесні й пізно відлітає восени з місця гніздування.

 

Дрізд гірський

Зовні схожий на дрозда чорного, але менший і дещо витонченіший, окрім того самець цього виду вирізняється яскраво-білим півмісяцем на волі. Це гірський птах, у нас гніздиться в Карпатах.

 

Дрізд Наумана

Східносибірський дрізд, який гніздиться на півночі Середнього Сибіру. В нас рідко залітає взимку. Вид спостерігали на Одещині.

2 3  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google