Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3  >

 

Жайворонок білокрилий

Належить до жайворонків, що населяють степові території. В нас цей вид залітний взимку, птахів спостерігали на півдні степової смуги. Від інших жайворонків відрізняється широкою білою смугою на задньому краю крил.

 

Жайворонок лісовий

Смугастий птах коричневого кольору, з вохристо-білими бровами, що сходяться на потилиці. Має чубчика, який не завжди помітний. Середовище його існування – лісові галявини й узлісся.

 

Жайворонок малий

Дрібний птах, розміром із горобця, загалом має жайворонкове забарвлення. Серед особливостей – у шлюбному польоті летить в одному напрямку, а не по колу чи спіралі, як інші жайворонки.

 

Жайворонок польовий

Птах, дещо більший, ніж горобець, але менший шпака. Має смугасте коричневе забарвлення, короткий чубчик на тім’ї. В польоті помітна біла смуга на крилах. Є одним із перших вісників весни, що відомий своєю весняною піснею в шлюбному польоті високо в небі.

 

Жайворонок рогатий

Характерними рисами цього виду жайворонків є жовті смужки та чорні "вуса", а також чорні "ріжки", які притаманні самцям у шлюбному вбранні.

 

Жайворонок сірий

Розміром із горобця, дуже схожий на жайворонка малого. Відрізняється значною густотою рисок на волі, дещо коротшим і більш заокругленим дзьобом. Гніздиться та мігрує на півдні степової смуги, а зимує в Присивашші.

 

Жайворонок степовий

Належить до великих жайворонків. Сама назва виду вказує, де саме його можна спостерігати в нас – у степах, на пустищах і полях із зерновими культурами і багаторічними кормовими травами. Від інших жайворонків відрізняється чорними плямами на межі шиї й вола, а також білуватими "бровами".

2 3  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google