Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2  >

 

Зеленяк

Завбільшки з горобця, з коротким хвостиком, що на кінці має виразний клиноподібний виріз. У забарвленні домінує зеленкувато-оливкове забарвлення. Ці птахи тримаються біля людей на сільськогосподарських угіддях і в парках, міських і сільських садах і городах.

 

Зимняк

Хижий птах дуже схожий на канюка звичайного, але має довші крила, знизу переважає блідіше забарвлення. Зверніть також увагу на його білий хвіст із темною смугою на кінці, що вирізняє його від канюка звичайного. Має звичку "зависати" в повітрі, видивляючись здобич.

 

Змієїд

Доволі великий птах, значно більший за канюка чи яструба великого. Характерною особливістю змієїда є велика кругла голова. Також відрізняється блакитно-сірою восковицею та ногами. У польоті цього птаха можна побачити з вужем чи гадюкою у дзьобі.

 

Зозуля

Менша ніж голуб, утім завдяки довгому хвосту й крилам, здається більшим птахом, аніж є насправді. Самці й самки мають загалом попелясто-сіре забарвлення, трапляються також самки забарвлені в рудий колір. Характерною ознакою зозулі, що сидить, є опущені, ніби недбало звішені, крила. Часто вона має злегка розпушений хвіст – тоді він виглядає дуже широким.

 

Зозуля глуха

Дуже схожа на зозулю звичайну. Але в Україні це – рідкісний залітний вид, якого спостерігали в Криму. На відміну від своєї більш поширеної родички не кує.

 

Зозуля чубата

У нас цей птах рідкісний випадковий гість. В Україні спостереження виду зареєстроване на острові Зміїний.

 

Золотомушка жовточуба

Разом зі своєю родичкою золотомушкою червоночубою є нашим найменшим птахом. Їхні тоненькі дзьобики ідеально пристосовані для збору дрібних комах з-поміж хвої. Виразною прикметою цього виду є яскрава золотисто-жовта смужка, що проходить на тім’ї.

2  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google