Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи/Ж/Жайворонок сірий

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Подібні види:

 

   Жайворонок малий

 

 

Жайворонок сірий

Серый жаворонок. Lesser Short-toed Lark

 

Латинська назва

Calandrella rufescens

 

Родина
Жайворонкові (Alaudidae)

 

Загальний опис

Маса тіла: 22-28 г, довжина тіла: близько 15 см.

Дорослий птах зверху сірувато-бурий, із темними плямами; над оком вузька світла "брова", яка іноді малопомітна; низ білуватий, із темними рисками на волі й на боках тулуба; махові пера темно-бурі; хвіст темно-бурий, на крайніх стернових перах білі плями; дзьоб і ноги бурі. Молодий птах у цілому схожий на дорослого, але строкатіший, із виразнішою світлою облямівкою на перах верху.

 

Статус в Україні

Гніздовий, перелітний, зимуючий. Гніздиться та мігрує на півдні степової смуги; зимує в Присивашші. Середовище існування: поля, піски, які заросли розрідженою рослинністю. Статус виду неоцінений, занесений до Червоної книги України.

 

Поведінка

Шлюбний політ здійснює по висхідній спіралі; нерідко злегка настовбурчує пера на тім’ї. 3вуки: пісня різноманітна й мелодійна, поклик - подібне до дзижчання "тчррр" або подвійне "трр-чррр".

 

Відмінності від схожих видів: від малого жайворонка відрізняється значною густотою рисок на волі, дещо коротшим і більш заокругленим дзьобом, відсутністю чорних поперечних смуг на боках шиї, але найдостовірніше тим, що на складеному крилі найдовші третьорядні махові пера значно не доходять до верхівки крила, яку утворюють першорядні махові. 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
a1b2cd.club | 522: Connection timed out

Error 522 Ray ID: 5170f658a8648b02 • 2019-09-16 07:00:45 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Kyiv

Cloudflare

Working
a1b2cd.club

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google