Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Про нас/Товариство поряд із вами

ПРО НАС

 

Товариство поряд із вами

 

Однією з форм діяльності наших членів є регіональних осередки, створені за ініціативи місцевих активістів, котрі прагнуть вести спільну природоохоронну чи просвітницьку діяльність на визначеній території.

 

Осередки Товариства проводять тематичні зустрічі, організовують фотовиставки, наукові читання, впроваджують місцеві природоохоронні проекти, здійснюють моніторинг птахів і ІВА територій. Зустрічі осередку — це гарна нагода поділитися своїми знаннями про птахів, місця спостереження та обладнання. Завдяки активній роботі окремих осередків на місцевому рівні, Товариство присутнє в регіональних ЗМІ й громадських радах при органах державної влади.

 

Регіональний осередок має свого керівника — особу, що відповідальна за діяльність осередку й контакти з Секретаріатом Товариства.

 

Дізнайтеся чи в вашій місцевості діє осередок Товариства. Якщо такий існує — познайомтесь із його керівником, довідайтесь більше про діяльність, поділіться своїми ідеями та... працюйте.

 

Якщо у вашій місцевості немає осередку Товариства, для його створення ви можете об’єднати навколо себе своїх однодумців й починати працювати. Для створення осередку необхідно щонайменше 5 осіб. Більш детальну інформацію можна отримати в Секретаріаті Товариства.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google