Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  > >>

 

Казарка білощока

Ця гуска гніздиться в Гренландії та арктичній тундрі, зимувати вирушає до Голландії й Німеччині. В нас це переважно рідкісні залітні птахи, що трапляються в північно-західних і північних районах країни.

 

Казарка канадська

Батьківщиною казарки канадської є Північна Америка. Близько 300 років тому її успішно переселили в Великобританію і Північно-Західну Європу. В Україні птахів спостерігали на Шацьких озерах і сході країни. Вид вважають рідкісним залітним.

 

Казарка червоновола

Це одна з найпривабливіших гусок у світі – контрастно забарвлені в каштаново-рудий і чорний частини тіла, облямовані білою стрічкою. Її ще називають гускою-метеликом. Має невеликі розміри тіла, чим більше нагадує качку. В Україні зимує в Азово-Чорноморському регіоні.

 

Казарка чорна

Невелика, темна гуска – такого ж розміру, як крижень. Гніздиться в Арктиці, зимує на півночі Європі. В нас це рідкісний залітний птах, що трапляється переважно в північно-західних і північних районах країни.

 

Каменярка

Качка середніх розмірів із яскравим забарвленням оперення. В Україні це рідкісний залітний вид, якого спостерігали на Шацьких озерах.

 

Кам’янка білогуза

Один із найбільших птахів цієї родини. Самець цілковито чорний із білим хвостом. Батьківщина виду Північна Африка й Іберійський півострів. В Україні спостерігали в Криму.

 

Кам’янка звичайна

Цього птаха можна спостерігати на піщаних і кам’янистих ділянках, у кар’єрах, на дорожніх насипах, а також на пустищах, що поросли бур’янами. Часто бігає і стрибає по землі. Має контрастне сіро-чорно-біле забарвлення з легким помаранчевим відтінком на грудях.

2 3 4 5  > >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google