Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

< 1 2 3  >

 

Лебідь-шипун

Дуже великий водний птах. Має довгу, зігнуту S-подібно шию. Великі розміри, довга шия, біле оперення й червоний дзьоб із чорним виростом дозволяють безпомилково визначити вид у природі.

 

Лежень

Єдиний вид цієї родини в Україні. Птах середніх розмірів, що має довгі жовті ноги й виразні великі очі оливково-жовтого кольору. Загалом же оперення дуже добре маскує лежня на загальному тлі довколишнього ландшафту. Веде нічний спосіб життя.

 

Лелека білий

Завдяки своїй місії, яку приписують цим птахам люди, приносити немовлят, лелеки білі дуже популярні птахи серед українців. На відміну від своїх родичів-відлюдників лелек чорних, білі лелеки майже завжди будують свої гнізда поблизу людських осель і будівель та використовують сільськогосподарські угіддя для годівлі.

 

Лелека чорний

Великий і дуже потайний птах. Оселяється подалі від людини, зазвичай у старих лісах, гніздо робить високо на дереві. Якщо пощастить, можете зустріти цього птаха біля лісової водойми.

 

Лиска

Цілковито чорна й більша від своєї родички курочки водяної, лиска вирізняється також білою бляшкою, яка переходить із білого дзьоба на лоб. Також має характерні шкіряні листоподібні вирости довкола пальців – фестони. Часом може поводитися доволі агресивно відносно інших.

 

Лопатень

У нас це рідкісний залітний вид, якого спостерігали на Чернігівщині й у Запорізькій області на Молочному лимані. У світі цей птах має несприятливий статус і віднесений до видів у "Критичному стані".

 

Лунь лучний

Птах розмірами менший від канюка, з вузьким тілом і довгими крильми. У порівняні з лунем польовим, має більш гострі крила. Самець зверху сірий, у польоті демонструє чорні кінці крил і чорні смуги, що проходять через крила. Самка зверху бура. Трапляються на вологих луках, болотних системах, у долинах річок.

< 1 2 3  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla