Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Діяльність

ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ

IBA Програма

Завданням ІВА Програми, яку впроваджує партнерство BirdLife, є виявлення, охорона і управління мережею територій, що мають важливе значення для існування популяцій птахів у природних умовах, шляхом спільних зусиль фахівців і волонтерів на місцевому, національному і міжнародному рівнях.

Читати далі

Охорона рідкісних видів

В Україні налічують понад 400 видів птахів, із яких 17 видів мають несприятливий природоохоронний статус у світовому масштабі, 87 – занесені до Червоної книги України.

Читати далі

Вітрова енергетика

У цьому розділі йдеться про проблеми розвитку вітроенергетики в Україні та світі, зокрема в контексті впливу вітрових електроустановок на птахів, їхні середовища існування та біорізноманіття загалом.

Читати далі

Природоохоронні проекти

ТОП постійно виконує низку природоохоронних проектів і моніторингових досліджень, головна мета яких поліпшити умови існування для диких птахів, попередити або усунути загрози, що чинять вплив на види й біотопи, вдосконалити знання про стан птахів і довкілля.

Читати далі

Аматорська наука

Спостереження за поверненням весняних мігрантів, обліки пернатих, що зимують у наших містах і селах, вивчення проблем конкретного виду птахів на всій території нашої країни — усе це під силу спостерігачам-аматорам — дітям і дорослим, які беруть участь у програмах аматорської науки. Обирайте акцію собі до вподоби та долучайтеся до команди дослідників!

Читати далі
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla