Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3  >

 

Одуд

Екзотичний з виду одуд має довгого вигнутого дзьоба й виразного чубчика, якого то розкриває віялом, то складає веретеном. Ще його називають птахом-метеликом.

 

Омелюх

Птах розміром, як дрізд, але має короткі ноги. Голову прикрашає великий помітний чуб. Великі зграї омелюхів трапляються взимку, навіть у великих містах. Полюбляють ласувати різноманітними ягодами.

 

Орел-карлик

Невеликий, але міцної статури орел з округлою головою і сильно опереними ногами. Представники цього виду трапляються в нас у двох основних формах забарвлення: темно-бура зі світлими плямами на крилах і світлою, часто золотистою маківкою, а також світло-бура з білуватим черевом та нижніми покривними перами крил і загальним темним верхом.

 

Орел степовий

Птах відносно великих розмірів, має темно-коричневе забарвлення з добре помітними темними і білими смугами на крилах і хвості. На задній частині шиї помітно рудувато-коричневу пляму. У нас цей вид залітний і трапляється в степовій зоні.

 

Орлан-білохвіст

Це наш найбільший хижий птах із розмахом крил до 2,5 метрів. На кінцях широких масивних крил у польоті в орлана виразно помітні «пальці». А білого забарвлення хвоста ці птахи набувають не раніше п’ятирічного віку, до того часу він темний.

 

Орлан-довгохвіст

Це великий риболовний орел, хоч і менший за розмірами, від орлана-білохвоста, який траплялося залітав до нас у степову смугу. Зазвичай, тримається орлан-довгохвіст біля водойм, багатих на рибу. А основний ареал існування виду тягнеться від Казахстану до Монголії та Китаю і далі на південь до Індії, Пакистану й Бангладеш.

2 3  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google