Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  > >>

 

Папуга Крамера

Цей вид папуг, що походить із підніжжя Гімалаїв, є одним із небагатьох, який успішно пристосувався до життя в порушених середовищах існування. Цьому сприяють наявність кормової бази, кліматичні умови та можливість конкурувати з місцевими птахами. Найбільша популяція виду існує в Великобританії, в нас цей папуга – рідкісний залітний вид, а, можливо, утікач із неволі.

 

Пастушок

Менший і помітно делікатніший, ніж курочка водяна, пастушок є досить поширеним, але вельми потайним мешканцем прісноводних водно-болотних угідь. Він має каштаново-чорний верх, синювато-сірі боки голови, воло і низ тулуба, і довгого червонуватого дзьоба, яким і відрізняється від своїх близьких родичів.

 

Пелікан кучерявий

Надзвичайне, сріблясто-біле оперення прикрашає цього великого птаха в гніздовий сезон, контрастуючи з еластичним жовтогарячо-червоним мішком попід дзьобом. Широкий гребінь сріблястого оперення на потилиці додає розкішного вигляду цьому вражаючому птахові.

 

Пелікан рожевий

Ця величезний птах має синюватого дзьоба з червоного смугою посередині, що закінчується невеликим червоним гачком. Під нижньою щелепою пелікана рожевого звисає яскраво-жовтий, еластичний мішок, який може містити велику кількість риби. Навколо ока до дзьоба гола шкіра м’ясисто-рожевого чи жовтого кольору. А на голові білий гребень із довгого густого пір’я.

 

Перепілка

Найменший птах у цій родині, не більший від дрозда. Поширений на всій території нашої країни. Зазвичай перепілки тримаються в траві й рідко виходять на відкриті місця. Мають захисне забарвлення, яке добре маскує їх у довкіллі.

 

Підкоришник звичайний

Дрібний стрункий птах із довгим вигнутим дзьобом. Має захисне забарвлення, що зливається з корою дерев. Уміло лазить по деревах, чіпляючись за кору своїми довгими й гострими кігтиками та опираючись на загостреного хвоста.

 

Підкоришник короткопалий

Своїми повадками схожий на звичайного підкоришника, проте обирає дещо інші місця: надає перевагу гаям, парковим насадженням, садам, алеям. У нас трапляється тільки в окремих районах на заході країни. Має довшого дзьоба й коротшого кігтя на задньому пальці.

2 3 4 5  > >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google