Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4  >

 

Баклан великий

Великий і помітний водоплавний птах, баклан великий має довгу шию. Цього птаха можна часто бачити з розставленими крилами, які він сушить таким чином. Чудовий рибалка.

 

Баклан малий

Є найменшим серед бакланів. Окрім дрібних розмірів, цього птаха легко впізнати за наявністю на череві бурих краплеподібних плям.

 

Баклан чубатий

Цей баклан розміром із гуску і має характерний загнутий «чуб» на голові. У шлюбний сезон дорослі птахи набувають темно-зеленого глянцевого полиску.

 

Балабан

Великий, потужний хижий птах із доволі широким розмахом крил, як для свого розміру. Як і інші соколи, цей птах має гострі, зігнуті кігті для захоплення здобичі, а також сильний, гачкуватий дзьоб.

 

Баранець великий

Добре замаскований водно-болотний птах, у строкатому оперенні якого поєднано різні відтінки коричневого й білого забарвлення. Самка, в середньому, більша, від самця, але має дуже схоже забарвлення.

 

Баранець звичайний

Водно-болотний птах середнього розміру, має короткі ноги і довгий прямий дзьоб. Оперення самця й самки строкатого коричневого кольору зі світлими смугами на спині.

 

Баранець малий

Найменший серед баранців і має коротшого дзьоба. Потайний птах.

2 3 4  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google