Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  > >>

 

Казарка білощока

Ця гуска гніздиться в Гренландії та арктичній тундрі, зимувати вирушає до Голландії й Німеччині. В нас це переважно рідкісні залітні птахи, що трапляються в північно-західних і північних районах країни.

 

Савка

Один із найрідкісніших птахів Європи. Ніколи не помилитеся, побачивши його – адже самець має біле забарвлення голови і яскравого блакитного дзьоба.

 

Шилохвіст

Одна з найбільш елегантних качок, яку ви легко розпізнаєте поміж інших за видовженими й загостреними центральними перами хвоста. За розмірами вона дещо більша від крижня, але забарвлення голови самця – коричнево-шоколадне.

 

Казарка канадська

Батьківщиною казарки канадської є Північна Америка. Близько 300 років тому її успішно переселили в Великобританію і Північно-Західну Європу. В Україні птахів спостерігали на Шацьких озерах і сході країни. Вид вважають рідкісним залітним.

 

Нерозень

Дещо менша від крижня, справжнісінька сіра качечка, що має характерні чорні надхвістя й підхвістя. У польоті помітно біле оперення на крилах. На жаль, цей вид стає рідкісним в Україні.

 

Широконіска

Її легко відрізнити від інших качок за доволі довгим і непропорційно широким дзьобом, особливо на фоні невеликої голови та короткої шиї. Таким широким дзьобом легко збирати поживу з поверхні води, чим власне й займається широконіска, водячи ним із боку в бік.

2 3 4 5  > >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla