Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4  >

 

Ягнятник

Величний хижий птах, що є одним із найбільших серед стерв’ятників старого світу. Населяє гірські регіони Європи, Азії та Африки. В нас вельми рідкісний залітний гість, якого спостерігали в Карпатах.

 

Зимняк

Хижий птах дуже схожий на канюка звичайного, але має довші крила, знизу переважає блідіше забарвлення. Зверніть також увагу на його білий хвіст із темною смугою на кінці, що вирізняє його від канюка звичайного. Має звичку "зависати" в повітрі, видивляючись здобич.

 

Яструб великий

Великий птах, що досягає розмірів канюка. Зблизька помітні яскраво-червоні очі й білі "брови". Самка значно більша від самця. А від свого малого родича цей вид відрізняється передусім більшими розмірами. На жаль, яструби часто потерпають від переслідувань людиною, гнізда цих птахів розоряють.

 

Змієїд

Доволі великий птах, значно більший за канюка чи яструба великого. Характерною особливістю змієїда є велика кругла голова. Також відрізняється блакитно-сірою восковицею та ногами. У польоті цього птаха можна побачити з вужем чи гадюкою у дзьобі.

 

Яструб коротконогий

Цього симпатичного маленького хижака можна відрізнити за посмугованим низом і яскравими, червонувато-коричневими очима. Статті відрізняються за розміром і забарвленням: самці значно менші від самок і мають сизий верх. Натомість самки коричневі з сильно смугастим низом і темною смужкою на горлі. Трапляються в заплаві Сіверського Дінця.

 

Орел-карлик

Невеликий, але міцної статури орел з округлою головою і сильно опереними ногами. Представники цього виду трапляються в нас у двох основних формах забарвлення: темно-бура зі світлими плямами на крилах і світлою, часто золотистою маківкою, а також світло-бура з білуватим черевом та нижніми покривними перами крил і загальним темним верхом.

 

Яструб малий

Цього хижого птаха ви зможете спостерігати навіть у себе в саду чи на подвір’ї. Значно меншого за розмірами, ніж яструб великий, його радше можна сплутати з боривітром звичайним (у якого темні очі) або підсоколиком малим (що є птахом відкритих місцевостей) і навіть зозулею (котра доволі потайний птах).

2 3 4  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla