Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Фазан

Великий довгохвостий птах. У забарвленні самця є золотаві, темно-зелені, червонувато-руді та вохристі барви, натомість самка має набагато скромніше забарвлення, яке добре маскує її в природі. В нас цей вид інтродукований.

 

Перепілка

Найменший птах у цій родині, не більший від дрозда. Поширений на всій території нашої країни. Зазвичай перепілки тримаються в траві й рідко виходять на відкриті місця. Мають захисне забарвлення, яке добре маскує їх у довкіллі.

 

Кеклик

Найбільш характерними рисами цього птаха є яскраві чорні й білі смуги на крилах і чорна смуга, яка проходить через очі, що нагадує пов’язку. В нас цей вид можна спостерігати в Криму, де його інтродукували в минулому.

 

Куріпка даурська

Інтродукований вид. Спроби, зроблені в 1950-х роках, оселити куріпку даурську на Київщині та в Криму виявилися невдалими. Сам вид походить із Середнього Сибіру. Дуже схожа на куріпку сіру, відрізняється дещо меншими розмірами.

 

Куріпка сіра

Птах середнього розміру з яскраво-рудим "обличчям". Куріпка сіра веде цілковито приземлене життя, її, наприклад, ніколи не побачиш на дереві. В позагніздовий сезон птахи зазвичай тримаються невеличкими групами з 6-15 особин.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla