Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2  >

 

Пастушок

Менший і помітно делікатніший, ніж курочка водяна, пастушок є досить поширеним, але вельми потайним мешканцем прісноводних водно-болотних угідь. Він має каштаново-чорний верх, синювато-сірі боки голови, воло і низ тулуба, і довгого червонуватого дзьоба, яким і відрізняється від своїх близьких родичів.

 

Деркач

У випадку небезпеки цей птах намагається порятуватися втечею, літає неохоче й повільно, частіше перелітає на невеликі відстані, шукаючи прихисток у густій рослинності. В польоті, на відміну від інших птахів, ноги не витягує й не піджимає, вони вільно звисають донизу.

 

Лиска

Цілковито чорна й більша від своєї родички курочки водяної, лиска вирізняється також білою бляшкою, яка переходить із білого дзьоба на лоб. Також має характерні шкіряні листоподібні вирости довкола пальців – фестони. Часом може поводитися доволі агресивно відносно інших.

 

Погонич звичайний

Цей птах усього завбільшки зі шпака. Погоничі звичайні, як правило, ховаються в густій рослинності, серед якої ходять, пригинаючи тіло до землі й струшуючи своїм вохристим підхвістям. Яке, до речі, вирізняє цей вид серед інших погоничів.

2  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla