Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  >

 

Набережник

Дрібний кулик із контрастним коричневим верхом і світлим низом. Має характерну звичку погойдувати головою й хвостом, коли ходить чи стоїть Його присутність часто видає поклик, який птах подає, відлітаючи.

 

Баранець великий

Добре замаскований водно-болотний птах, у строкатому оперенні якого поєднано різні відтінки коричневого й білого забарвлення. Самка, в середньому, більша, від самця, але має дуже схоже забарвлення.

 

Баранець звичайний

Водно-болотний птах середнього розміру, має короткі ноги і довгий прямий дзьоб. Оперення самця й самки строкатого коричневого кольору зі світлими смугами на спині.

 

Баранець малий

Найменший серед баранців і має коротшого дзьоба. Потайний птах.

 

Жовтоволик

Дрібний птах із довгим прямим дзьобом і зеленкувато-жовтими ногами. Щоб привернути увагу самки, самець жовтоволик демонструє яскраво-біле оперення споду крил. У нас залітний, трапляється рідко.

 

Лопатень

У нас це рідкісний залітний вид, якого спостерігали на Чернігівщині й у Запорізькій області на Молочному лимані. У світі цей птах має несприятливий статус і віднесений до видів у "Критичному стані".

2 3 4 5  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla