Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Голуб сизий

Цей голуб є диким предком свійських голубів, щоб був одомашнений для забезпечення продовольчих потреб людини. Напівсвійські голуби бувають найрізноманітніших відтінків і утворюють величезні популяції в густонаселених міських районах. Природні популяції існують у Криму й Придунав’ї.

 

Голуб-синяк

Оперенням і розміром дуже схожий до голуба сизого чи напівсвійських голубів, що мешкають у населених пунктах. Але на відміну від них голуб-синяк не має білого попереку й червонуватої райдужної оболонки ока.

 

Горлиця велика

За розмірами більша від звичайної горлиці, проте в нас трапляється вкрай рідко - окремі спостереження зареєстровані лише в Криму.

 

Горлиця звичайна

Невеликий, делікатної будови птах, дещо більший від дрозда чорного, має доволі барвисте оперення. Наукова назва цієї горлиці turtur походить від ніжного мелодійного поклику "тур-тур".

 

Горлиця садова

Помітний і не полохливий птах, мешкає винятково поряд із людиною. Починаючи з 1930-х років ця горлиця розселилася із Балкан по всій Європі й нині продовжує розширювати свій ареал.

 

Припутень

Найбільший серед наших голубів. Від інших голубів у польоті легко відрізнити за білими плямами на крилі, а сидячого птаха – за білими плямами на шиї.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla