Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2  >

 

Сич волохатий

Цього птаха складно побачити, адже він надає перевагу густим лісам, і до того ж активний лише вночі. Шукайте його за послідом і пелеками поблизу місця гніздування – дупла в дереві – яким часто стає старе дупло жовни чорної.

 

Сич хатній

Загальнопоширений вид невеликої сови, що полює вночі, але часто не криючись може сидіти вдень на стовпі чи згори на стіні. Це саме сич хатній нерідко оселяється в старих будівлях, зокрема старих хлівах: у коминах і на горищах.

 

Сичик-горобець

Найменша європейська сова, завбільшки як шпак, найактивніша на світанку та в присмерку, ніж уночі. Полюбляє сидіти на верхівці високого й помітного хвойного дерева. Для гнізда часто обирає дупла дятла звичайного.

 

Сова біла

Це велика сова, з широким розмахом крил і практично вся білосніжна. До нас вона залітає зрідка, переважно взимку і полюбляє віддалені від «цивілізації» ландшафти.

 

Сова болотяна

Цю сову ви зможете зустріти і вдень, вона полюбляє низько літати над відкритими територіями. Найчастіше оселяється на вологих луках, де на купинах і влаштовує своє гніздо.

 

Сова бородата

Своїми розмірами ця сова вражає як у польоті, так і сидячи на дереві. Вирізняється великою головою та сірим лицевим диском, на якому білі смужки в формі півмісяця поміж жовтими очима є видовою відмінною рисою.

 

Сова вухата

Одна з найпоширеніших наших сов, що заселяє лісосмуги, парки та великі сади. А в осінньо-зимову пору в невеличких групах сови днюють у затишних невеликих скверах, часто на хвойних деревах.

2  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google