Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2  >

 

Жовна зелена

Більшу частину свого часу цей дятел проводить на землі живлячись мурахами, тож не так часто "барабанити" на деревах, як інші види дятлів. Лякливий, але зазвичай привертає увагу своїм гучним покликом, а також яскравою зовнішністю.

 

Жовна сива

Схожа на жовну зелену, але має тьмяніше забарвлення й дрібніша за розмірами. Область розповсюдження цього дятла набагато ширша, ніж у жовни зеленої.

 

Жовна чорна

Найбільший дятел, розміром дещо менший від ворони. Також вирізняється своїм майже цілковито чорним оперенням із глянсовим полиском і малиново-червоною "шапочкою". Самці й самки жовни чорної схожі між собою.

 

Дятел білоспинний

Це найбільший зі строкатих дятлів. Його вирізняють довга шия та довгий дзьоб, а також біла нижня частина спини. Самець має червону "шапочку", натомість самка – чорну.

 

Дятел звичайний

Найпоширеніший дятел у Європі. Птах завбільшки як дрізд чорний, із яскравим чорно-білим оперенням. Також має дуже характерний пірнаючий політ, але більшу частину свого часу проводить, чіпляючись за стовбури дерев і гілок.

 

Дятел малий

Найдрібніший і, напевно, найменш поширений із наших дятлів. Самець відрізняється від самки своєю яскраво-червоною "шапочкою". Цей вид намагається оселятися вище, ніж інші дятли, а також тихіше стукотить по деревині.

 

Дятел середній

Вирізняється червоним верхом голови. Також зверніть увагу на брудно-лимонне забарвлення низу черева, за яким можна відрізнити вид. А ще, цей вид дятлів є мономорфним, тобто самець і самка практично ідентичні за зовнішнім виглядом.

2  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla