Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Ластівка берегова

Це найменші птахи серед європейських Ластівкових. Їх вирізняє характерна темно-коричнева смуга, що проходить через груди. У гніздовий сезон тримаються колоніями, оселяючись у норах у піщаних урвистих берегах і крутосхилах.

 

Ластівка даурська

У нас цей вид ластівок рідкісний залітний. Птахів спостерігали в південних районах, зокрема в Криму. Зовні нагадує ластівку сільську. Своє гніздо ластівка даурська розташовує в скельній місцевості.

 

Ластівка міська

Невеликий птах з блискучо-синім верхом і білим низом. Має невеличкого роздвоєного хвоста й оперені дрібним білим пір’ячком ноги й пальці. Зазвичай мешкає в населених пунктах.

 

Ластівка сільська

Це не лише один із найбільш поширених видів серед усіх ластівок, але й один із найвідоміших птахів у світі. Ластівка сільська майже завжди гніздиться в середовищі, створеному людиною: в середині будівель або на них – особливо полюбляє господарські приміщення (хліви, корівники). Здобич ловить переважно на льоту.

 

Ластівка скельна

В Україні це рідкісний залітний вид ластівок, який орнітологи спостерігали в Криму й на о. Зміїний. Є найменш енергійною серед наших ластівок, які відомі своїм висококласним вмінням літати.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla