Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  >

 

Берестянка бліда

Непоказний дрібний птах, рівномірно забарвлений у сіро-коричневі або світло-коричневі відтінки зверху, з досить довгим, загостреним дзьобом. На голові помітна своєрідна пухка "корона" з оперення.

 

Берестянка звичайна

Цей птах майже завжди тримається на деревах. Часом можна спостерігати як він тріпоче в повітрі біля гілочки, після чого ховається в листі, серед якого стає практично непомітним, завдяки світло-зеленим барвам в оперенні. Будує одне з найохайніших гнізд серед птахів.

 

Берестянка мала

Відносно дрібний птах у порівнянні з більшістю інших видів кропив’янкових із тьмяним оливково-коричневим забарвленням.

 

Очеретянка велика

Найбільша серед європейських очеретянок, її розміри близькі до розмірів дрозда. Спосіб життя веде потайний. Утім звертає на себе увагу гучним, тріскотливим голосом, яким заглушає всіх інших співочих птахів, що мешкають в очеретах.

 

Очеретянка лучна

Оселяється уздовж берегів водойм і річок, що поросли очеретом, осокою, високою травою, в також на заплавних луках, де зростають окремі кущі верболозу. Типова відмінна риса – пісня самця, яку він завершує токовим польотом, здіймаючись угору, а потім знижуючись.

2 3 4 5  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla