Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  >

 

Дрізд білобровий

Білувата смуга над оком і яскраво-руде забарвлення споду крил вирізняють цей вид серед інших дроздів. Рано прилітає навесні й пізно відлітає восени з місця гніздування.

 

Трав’янка лучна

Полюбляє сидіти на верхівках невисоких кущів. Вирізняє цей вид широка світла брова, яка є в самця, самки і в молодого птаха. Загалом забарвлення дещо скромніше, ніж у трав’янки лучної.

 

Дрізд гірський

Зовні схожий на дрозда чорного, але менший і дещо витонченіший, окрім того самець цього виду вирізняється яскраво-білим півмісяцем на волі. Це гірський птах, у нас гніздиться в Карпатах.

 

Кам’янка білогуза

Один із найбільших птахів цієї родини. Самець цілковито чорний із білим хвостом. Батьківщина виду Північна Африка й Іберійський півострів. В Україні спостерігали в Криму.

 

Трав’янка чорноголова

Строкатий птах, що менший від горобця. Полюбляє сонячні схили кам’янистих пагорбів, луки з поодинокими чагарниками. Самець часто всідається на верхівки високих трав, кущів, виспівує свою пісеньку.

 

Дрізд Наумана

Східносибірський дрізд, який гніздиться на півночі Середнього Сибіру. В нас рідко залітає взимку. Вид спостерігали на Одещині.

 

Кам’янка звичайна

Цього птаха можна спостерігати на піщаних і кам’янистих ділянках, у кар’єрах, на дорожніх насипах, а також на пустищах, що поросли бур’янами. Часто бігає і стрибає по землі. Має контрастне сіро-чорно-біле забарвлення з легким помаранчевим відтінком на грудях.

2 3 4 5  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla