Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2  >

 

Ремез

Це один із найкращих будівельників – багатьом відоме його охайне гніздо-рукавичка, що звисає в рогачику тонкої пониклої гілочки. Втім самого птаха розгледіти непросто, дрібний ремез ховається в гущавині кущів чи в кроні дерев.

 

Гаїчка болотяна

Дрібний, сіро-коричневий птах із блискучою чорною "шапочкою". Від гаїчки-пухляка її відрізняє менший розмір чорної плями на горлі. Одна з особливостей цього виду – стійкість пар; партнери не розлучаються ні восени, ні взимку.

 

Гаїчка-пухляк

За розмірами тіла ця гаїчка перебуває між блакитною і великою синицями, але в оперенні в неї відсутні жовті, зелені чи сині барви. На відміну від гаїчки болотяної пухляк має чорну тьмяну, а не блискучу, "шапочку" на голові й більший чорний нагрудник. Утворює стабільну пару.

 

Синиця блакитна

Цей птах приваблює своїм красивим забарвленням, у якому поєднано блакитну й жовту барви. Дуже рухлива й непосидюча синиця, розмірами менша від синиці великої. Приносить велику користь деревним насадження, поїдаючи багато шкідливих комах.

 

Синиця велика

Один із найбільш знайомих нам птахів, що є звичним мешканцем парків, садів і навіть подвір’їв. Взимку постійний завсідник годівниць Найбільша серед синиць, має контрастне забарвлення. Самець один із перших починає співати свою шлюбну пісню з наближенням весняної пори.

 

Синиця чорна

Типова мешканка хвойних лісів. Здається схожою на синицю велику, але менших розмірів. Утім, якщо придивитися уважніше, помітно, що ця синиця не така яскрава як інші види: в забарвленні оперення переважають чорно-сірі кольори.

2  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla