Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Горобець польовий

Дещо менший, ніж горобець хатній, проте активніший, цей горобець вирізняється своєю суцільно забарвленою каштановою головою, а також чорною дужечкою на білій щоці. Самка й самець цього виду мають однакове забарвлення.

 

Горобець скельний

Розміром трохи більший за горобця хатнього. Мешкає в передгір’ях і на схилах гір, у кам’янистих розсипах і на скелях. У нас цей вид спостерігали на Івано-франківщині.

 

Горобець хатній

Без перебільшення це один із найвідоміших наших птахів. Галасливий і жвавий горобець хатній населяє більшу частину світу, скрізь мешкаючи поряд із людиною. Соціальну поведінку горобця хатнього найбільше помітно в зимовий період, коли птахи живляться, ночують, купаються чи відпочивають групами або великими зграями.

 

Горобець чорногрудий

Дещо більший за горобця хатнього й яскравіше забарвлений. Населяє південну Європу, північну Африку, Близький Схід, а в нас цей горобець залітний вид, зареєстрований на острові Зміїний.

 

В’юрок сніговий

Помітно більший за горобця хатнього. Населяє Альпи, Балкани, гори Середньої і Центральної Азії. В нас трапляється в Карпатах.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla