Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3  >

 

Зеленяк

Завбільшки з горобця, з коротким хвостиком, що на кінці має виразний клиноподібний виріз. У забарвленні домінує зеленкувато-оливкове забарвлення. Ці птахи тримаються біля людей на сільськогосподарських угіддях і в парках, міських і сільських садах і городах.

 

Щедрик

Дрібний птах із коротким конусоподібним дзьобом, схожий до чижа. Під час співу птах повертається із боку в бік, як механічна іграшка. У нас гніздиться на заході країни й у Поліссі.

 

Щиглик

Виділяється своїм червоно-чорно-жовтим забарвленням, тож його навряд чи сплутаєте з кимось іншим. Восени й узимку зграї щигликів кочують полями й луками, живлячись насіння бур’янів.

 

Зяблик

Розміром із горобця, але більш яскраво забарвлений, зяблик є одним із найбільш чисельних наших птахів. Довірливий , не боїться присутності людини. Навесні зяблики масово наповнюють наші парки й ліси своїм дзвінким співом.

2 3  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla