Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Птахи по родинах

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Саджа

Цей вид походить із степових місцевостей, розташованих біля Каспійського моря, втім з 1950-х років він поступово розширює ареал свого існування на захід, і вже трапляється в пониззі Волги. Часом зграї саджі можуть залітати далеко на захід у Європу. Тож у нас саджа рідкісний залітний вид, якого спостерігають час від часу на території всієї країни.

 

Рябок білочеревий

Є мешканцем піщаних пустельних місцевостей Середньої Азії та Казахстану, натомість у нас – це рідкісний залітний гість у степовій смузі. Від чорночеревого родича відрізняється не лише світлим черевцем, але й меншими розмірами тіла й забарвленням оперення, подає інші звуки.

 

Рябок чорночеревий

Пристосований до існування в безводних напівпустельних і пустельних місцевостях. Своїм пташенятам здатен приносити воду не тільки в дзьобі, але й на перах черевця, що можуть утримувати воду. В нас цей вид рідкісний залітний, колись його спостерігали в степовій смузі.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla