Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Ремез

Це один із найкращих будівельників – багатьом відоме його охайне гніздо-рукавичка, що звисає в рогачику тонкої пониклої гілочки. Втім самого птаха розгледіти непросто, дрібний ремез ховається в гущавині кущів чи в кроні дерев.

 

Рибалочка

Невеликі птахи, яких безпомилково впізнаєте за яскраво синім і помаранчевим забарвленням, що швидко літають низько над водою, пірнають у воду й стрімко повертаються звідтіля зі здобиччю – дрібною рибкою. Є загальнопоширеним видом, щоб побачити цих птахів, прямуйте до чистих річок і озер із крутими берегами.

 

Рибалочка строкатий

Це єдиний вид рибалочки, що має строкате чорно-біле забарвлення. Втім у нас цей вид рідкісний залітний, якого спостерігали в Криму. Загалом поширений на більшій частині Африки південніше Сахари, на північ до Єгипту, південної Туреччини, Ізраїлю, Сирії, Іраку та Ірану.

 

Рябок білочеревий

Є мешканцем піщаних пустельних місцевостей Середньої Азії та Казахстану, натомість у нас – це рідкісний залітний гість у степовій смузі. Від чорночеревого родича відрізняється не лише світлим черевцем, але й меншими розмірами тіла й забарвленням оперення, подає інші звуки.

 

Рябок чорночеревий

Пристосований до існування в безводних напівпустельних і пустельних місцевостях. Своїм пташенятам здатен приносити воду не тільки в дзьобі, але й на перах черевця, що можуть утримувати воду. В нас цей вид рідкісний залітний, колись його спостерігали в степовій смузі.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google