Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

2 3 4 5  > >>

 

Савка

Один із найрідкісніших птахів Європи. Ніколи не помилитеся, побачивши його – адже самець має біле забарвлення голови і яскравого блакитного дзьоба.

 

Саджа

Цей вид походить із степових місцевостей, розташованих біля Каспійського моря, втім з 1950-х років він поступово розширює ареал свого існування на захід, і вже трапляється в пониззі Волги. Часом зграї саджі можуть залітати далеко на захід у Європу. Тож у нас саджа рідкісний залітний вид, якого спостерігають час від часу на території всієї країни.

 

Свищ

Качка середніх розмірів із округлою головою і невеликим дзьобом. На відмінну від більшості качок, які свою поживу шукають у воді, свищ полюбляє також скубти травичку, чим схожий до гусей.

 

Серпокрилець білочеревий

Більший за розмірами від серпокрильця чорного, має також білі груди i черево та темну смугу на волі. Залітний в південному регіоні, трапляється здебільшого в Криму.

 

Серпокрилець чорний

Найбільш повітряний із усіх птахів, відомий своїми чудовими льотними здібностями. Серпокрилець чорний надає перевагу життю "на крилах", перебуваючи в повітрі до дев’яти місяців поспіль поза сезоном розмноження. У повітрі він живиться, доглядає за оперенням, спить і парується.

 

Сивка бурокрила

Невеликого довгоногого птаха не просто помітити, крім того він не частий гість на наших теренах: зрідка залітає в приморські райони. Звертайте увагу на сивок у польоті – в бурокрилих ноги дещо виступають за хвостом.

2 3 4 5  > >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google