Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

<< <7 8  >

 

Сойка

Найбарвистіший представник родини Воронових. Загалом, досить звичайний птах різних типів лісу, старих парків. Є своєрідним "сторожем" лісу, який завжди попереджає про появу людини. Також сприяє розмноженню дубів, адже щоосені зариває в ґрунт великі запаси жолудів.

 

Соловейко західний

Поширений у Західній, Південній і Центральній Європі. В Східній Європі межа ареалу цього виду частково перекривається з ареалом соловейка західного. У нас західний соловейко трапляється на Закарпатті, Передкарпатті в Придунайському регіоні. Його пісня дещо тихіша, швидша.

 

Соловейко східний

Зовні непримітний, бурувато-коричневий птах, проте його пісні – це неповторні шедеври, що складаються з майстерного поєднання високих, низьких і багатих нот, які під силу небагатьом птахам. Цікаво, що для свого виконання соловейко не шукає відкритого простору, а влаштовується на гілці в самісінькій гущавині кущів.

<< <7 8  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla