Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

<< <7 8  >

 

Сова сіра

Сова завбільшки з припутня. В нашій фауні трапляється двох морф — сірої та рудої.

 

Сова яструбина

Силует цієї сови на верхівці дерева чи її політ через зруб дуже нагадує яструба. Але більша голова та широке чорне обрамлення навколо «обличчя» чітко вказують на сову яструбину. В нас це рідкісний залітний птах.

 

Совка

Дрібний, але надзвичайно добре замаскований птах, а тому, щоб побачити його вдень на тлі стовбура чи гілки, знадобиться неабияка пильність і терпіння. Зате нічні перегукування совок приведуть до місця їх перебування.

 

Сойка

Найбарвистіший представник родини Воронових. Загалом, досить звичайний птах різних типів лісу, старих парків. Є своєрідним "сторожем" лісу, який завжди попереджає про появу людини. Також сприяє розмноженню дубів, адже щоосені зариває в ґрунт великі запаси жолудів.

 

Соловейко західний

Поширений у Західній, Південній і Центральній Європі. В Східній Європі межа ареалу цього виду частково перекривається з ареалом соловейка західного. У нас західний соловейко трапляється на Закарпатті, Передкарпатті в Придунайському регіоні. Його пісня дещо тихіша, швидша.

 

Соловейко східний

Зовні непримітний, бурувато-коричневий птах, проте його пісні – це неповторні шедеври, що складаються з майстерного поєднання високих, низьких і багатих нот, які під силу небагатьом птахам. Цікаво, що для свого виконання соловейко не шукає відкритого простору, а влаштовується на гілці в самісінькій гущавині кущів.

<< <7 8  >
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla