Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Тетерук

Майже цілковито чорний самець із темно-синім металічним полиском має дуже характерну червону брову над оком і демонструє яскраву білу смугу вздовж кожного крила в польоті. Самець також має ліроподібного хвоста. Самка менша, сіро-коричнева.

 

Тинівка альпійська

Типовий співочий птах гір, розміром із вільшанку. У нас доволі рідкісний вид. Гніздиться на межі лісу, зазвичай у розщілинах скель, у кам’янистих урвищах.

 

Тинівка лісова

Невеликий коричнево-сірий птах. Тихий і непомітний, поводиться потаємно. Своєю поведінкою чимось нагадує вільшанку. Гніздиться на заході країни та в горах Криму.

 

Тинівка сибірська

Східносибірський вид, що в нас є рідкісним залітним. Спостерігали на Одещині та Київщині.

 

Трав’янка лучна

Полюбляє сидіти на верхівках невисоких кущів. Вирізняє цей вид широка світла брова, яка є в самця, самки і в молодого птаха. Загалом забарвлення дещо скромніше, ніж у трав’янки лучної.

 

Трав’янка чорноголова

Строкатий птах, що менший від горобця. Полюбляє сонячні схили кам’янистих пагорбів, луки з поодинокими чагарниками. Самець часто всідається на верхівки високих трав, кущів, виспівує свою пісеньку.

 

Турпан

Велика чорна качка щільної тілобудови. Самка забарвлена в темно-бурий колір і має світлі плями на голові. В нас цей вид є залітним, трапляється переважно на Чорному морі та Дніпрі.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google