Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 

ПТАХИ УКРАЇНИ

 

Ягнятник

Величний хижий птах, що є одним із найбільших серед стерв’ятників старого світу. Населяє гірські регіони Європи, Азії та Африки. В нас вельми рідкісний залітний гість, якого спостерігали в Карпатах.

 

Яструб великий

Великий птах, що досягає розмірів канюка. Зблизька помітні яскраво-червоні очі й білі "брови". Самка значно більша від самця. А від свого малого родича цей вид відрізняється передусім більшими розмірами. На жаль, яструби часто потерпають від переслідувань людиною, гнізда цих птахів розоряють.

 

Яструб коротконогий

Цього симпатичного маленького хижака можна відрізнити за посмугованим низом і яскравими, червонувато-коричневими очима. Статті відрізняються за розміром і забарвленням: самці значно менші від самок і мають сизий верх. Натомість самки коричневі з сильно смугастим низом і темною смужкою на горлі. Трапляються в заплаві Сіверського Дінця.

 

Яструб малий

Цього хижого птаха ви зможете спостерігати навіть у себе в саду чи на подвір’ї. Значно меншого за розмірами, ніж яструб великий, його радше можна сплутати з боривітром звичайним (у якого темні очі) або підсоколиком малим (що є птахом відкритих місцевостей) і навіть зозулею (котра доволі потайний птах).

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google