Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Цікавинки

ЦІКАВИНКИ

<< 1 2 3  >>

Зимові спостереження за птахами

Спостереження не мають кордонів, не залежать від віку й часу. Отримана інформація корисна як для нас, так і для вчених, які об’єднують, аналізують, зіставляють різні показники. Таким чином, можна швидко виявити локальні й глобальні загрози, зміни в популяціях. Є можливість організувати підгодівлю в скрутний зимовий період, не руйнувати, а оберігати і відновлювати території важливі в житті птахів.

Читати далі

Як підготуватися до спостережень за птахами

Дослідження природи під час EuroBirdwatch несе великі переваги як для людини, так і для охорони довкілля. Перебуваючи на природі ми маємо змогу вивчати птахів, інших тварин, місцеві ландшафти. Дані, які отримують партнерські організації BirdLife від спостерігачів за птахами, є їхнім внеском у природоохоронну діяльність, а саме — моніторинг європейських видів птахів.

Читати далі

Догляд за птахами: серпокрилець чорний, ворона сіра, ластівка міська

Практичні поради щодо підгодівлі й догляду за пташенятами в домашніх умовах.

Читати далі

Повзик. Життя головою донизу

Цей птах уміє проворно лазити стовбурами й гілками дерев угору й донизу вниз головою. А такою здатністю не наділені навіть такі дереволази як дятли чи підкоришники. Гніздиться в дуплах, але вхід у гніздо підганяє під себе, обмазуючи його глиною.

Читати далі
<< 1 2 3  >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla