Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Цікавинки

ЦІКАВИНКИ

<< 1 2 3  >>

Як підготуватися до спостережень за птахами

Дослідження природи під час EuroBirdwatch несе великі переваги як для людини, так і для охорони довкілля. Перебуваючи на природі ми маємо змогу вивчати птахів, інших тварин, місцеві ландшафти. Дані, які отримують партнерські організації BirdLife від спостерігачів за птахами, є їхнім внеском у природоохоронну діяльність, а саме — моніторинг європейських видів птахів.

Читати далі

Непрохані гості: коти

Проти природи не підеш: кіт — це тварина з сильним інстинктом мисливця. Навіть кішка, яку вчасно і регулярно годують найкращим кормом, полюватиме на живу здобич, опинившись на вулиці, бо це цілком природна для неї поведінка. Чи відповідальні коти за зникнення птахів?

Читати далі

Догляд за птахами: серпокрилець чорний, ворона сіра, ластівка міська

Практичні поради щодо підгодівлі й догляду за пташенятами в домашніх умовах.

Читати далі

Повзик. Життя головою донизу

Цей птах уміє проворно лазити стовбурами й гілками дерев угору й донизу вниз головою. А такою здатністю не наділені навіть такі дереволази як дятли чи підкоришники. Гніздиться в дуплах, але вхід у гніздо підганяє під себе, обмазуючи його глиною.

Читати далі

Володар повітря серпокрилець чорний

Найбільш повітряний із усіх птахів, відомий своїми чудовими льотними здібностями. Надає перевагу життю "на крилах", перебуваючи в повітрі до дев’яти місяців поспіль поза сезоном розмноження. У повітрі живиться, доглядає за оперенням, спить і парується.

Читати далі
<< 1 2 3  >>
Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla